CP00031K800JE66
MFR.Part #
CP00031K800JE66
JLCPCB Part #
C19396945
Description
-65℃~+225℃ 1.8kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS