RN55E2211FBSL
MFR.Part #
RN55E2211FBSL
JLCPCB Part #
C1426656
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors