MMA02040D1820FA300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMA02040D1820FA300
JLCPCB Part #
C4246144
Package
0204
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS