RN55E2182BR36
MFR.Part #
RN55E2182BR36
JLCPCB Part #
C3387290
Description
-65℃~+175℃ 125mW 21.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors