RN55C1103FR36
MFR.Part #
RN55C1103FR36
JLCPCB Part #
C1766219
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors