RN55E2150FRSL
MFR.Part #
RN55E2150FRSL
JLCPCB Part #
C3458749
Description
-65℃~+175℃ 125mW 215Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors