CMF5531K920CHEK
MFR.Part #
CMF5531K920CHEK
JLCPCB Part #
C1417126
Description
-55℃~+175℃ 31.92kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS