RN55E2100FRSL
MFR.Part #
RN55E2100FRSL
JLCPCB Part #
C3361506
Description
-65℃~+175℃ 125mW 210Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors