RN55E2800FRSL
MFR.Part #
RN55E2800FRSL
JLCPCB Part #
C3455152
Description
-65℃~+175℃ 125mW 280Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors