RN55E2082BRSL
MFR.Part #
RN55E2082BRSL
JLCPCB Part #
C3398011
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors