RN55E2002DRSL
MFR.Part #
RN55E2002DRSL
JLCPCB Part #
C1807007
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors