RN55E2002FRSL
MFR.Part #
RN55E2002FRSL
JLCPCB Part #
C1793730
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors