RN55E82R5BR36
MFR.Part #
RN55E82R5BR36
JLCPCB Part #
C3396562
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors