RN55E1690DRSL
MFR.Part #
RN55E1690DRSL
JLCPCB Part #
C1806464
Description
-65℃~+175℃ 125mW 169Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors