RN55E1822CRSL
MFR.Part #
RN55E1822CRSL
JLCPCB Part #
C1806455
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors