CMF55442K00FHR6
MFR.Part #
CMF55442K00FHR6
JLCPCB Part #
C1772841
Description
-55℃~+175℃ 442kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors