RN55E1822FRSL
MFR.Part #
RN55E1822FRSL
JLCPCB Part #
C3408063
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors