RN55C1820DRE6
MFR.Part #
RN55C1820DRE6
JLCPCB Part #
C1778202
Description
-65℃~+175℃ 125mW 182Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors