RN55E1870DRE6
MFR.Part #
RN55E1870DRE6
JLCPCB Part #
C1783813
Description
-65℃~+175℃ 125mW 187Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors