RL07S143GB14
MFR.Part #
RL07S143GB14
JLCPCB Part #
C1396932
Description
-65℃~+175℃ 14kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors