RN55E1781DBSL
MFR.Part #
RN55E1781DBSL
JLCPCB Part #
C1426235
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors