RN55C5621DRSL
MFR.Part #
RN55C5621DRSL
JLCPCB Part #
C1788534
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors