RNC55H5110BSRE765
MFR.Part #
RNC55H5110BSRE765
JLCPCB Part #
C3507464
Description
-65℃~+175℃ 125mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors