RN55D4070FRE6
MFR.Part #
RN55D4070FRE6
JLCPCB Part #
C1768485
Description
-65℃~+175℃ 125mW 407Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors