RN50E1722BRE6
MFR.Part #
RN50E1722BRE6
JLCPCB Part #
C3366476
Description
-65℃~+175℃ 17.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors