RN55E1693DB14
MFR.Part #
RN55E1693DB14
JLCPCB Part #
C1415041
Description
-65℃~+175℃ 125mW 169kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors