RN55E1693BB14
MFR.Part #
RN55E1693BB14
JLCPCB Part #
C3394468
Description
-65℃~+175℃ 125mW 169kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors