RN55C65R7DBSL
MFR.Part #
RN55C65R7DBSL
JLCPCB Part #
C3486469
Description
-65℃~+175℃ 125mW 65.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors