RN55E1653BRSL
MFR.Part #
RN55E1653BRSL
JLCPCB Part #
C3463805
Description
-65℃~+175℃ 125mW 165kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors