CMF553M2400FHBF
MFR.Part #
CMF553M2400FHBF
JLCPCB Part #
C1425353
Description
-55℃~+175℃ 3.24MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors