P0805K2401BNW
MFR.Part #
P0805K2401BNW
JLCPCB Part #
C4334354
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS