RN55C5361BBSL
MFR.Part #
RN55C5361BBSL
JLCPCB Part #
C3529568
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors