RN55E1541FBSL
MFR.Part #
RN55E1541FBSL
JLCPCB Part #
C3398033
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors