RN55E1303BR36
MFR.Part #
RN55E1303BR36
JLCPCB Part #
C1787357
Description
-65℃~+175℃ 125mW 130kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors