RN55E1471FRSL
MFR.Part #
RN55E1471FRSL
JLCPCB Part #
C1793170
Description
-65℃~+175℃ 1.47kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors