MMA02040C2612FB000
MFR.Part #
MMA02040C2612FB000
JLCPCB Part #
C2118793
Description
-55℃~+155℃ 200V 26.1kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS