RN55E1404DB14
MFR.Part #
RN55E1404DB14
JLCPCB Part #
C1440252
Description
-65℃~+175℃ 1.4MΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors