RN55E1104BB14
MFR.Part #
RN55E1104BB14
JLCPCB Part #
C3477338
Description
-65℃~+175℃ 1.1MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors