RL07S511GR36
MFR.Part #
RL07S511GR36
JLCPCB Part #
C3485087
Description
-65℃~+175℃ 250mW 510Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors