RN55E1401BRSL
MFR.Part #
RN55E1401BRSL
JLCPCB Part #
C3421261
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors