RN55C1401BRSL
MFR.Part #
RN55C1401BRSL
JLCPCB Part #
C1797209
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors