RN55E1242BRSL
MFR.Part #
RN55E1242BRSL
JLCPCB Part #
C3433858
Description
-65℃~+175℃ 12.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors