RN55C2323BBSL
MFR.Part #
RN55C2323BBSL
JLCPCB Part #
C1426304
Description
-65℃~+175℃ 125mW 232kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors