RN55C1242BRSL
MFR.Part #
RN55C1242BRSL
JLCPCB Part #
C1797480
Description
-65℃~+175℃ 12.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors