RN55E1180FRE6
MFR.Part #
RN55E1180FRE6
JLCPCB Part #
C1779856
Description
-65℃~+175℃ 118Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors