ERL201M4000FKEK500
MFR.Part #
ERL201M4000FKEK500
JLCPCB Part #
C3443540
Description
-65℃~+175℃ 1.4MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors