RN55E1151BBSL
MFR.Part #
RN55E1151BBSL
JLCPCB Part #
C3350789
Description
-65℃~+175℃ 1.15kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors