RN55E1133FB14
MFR.Part #
RN55E1133FB14
JLCPCB Part #
C1414137
Description
-65℃~+175℃ 113kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors