BZX84C30-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C30-E3-08
JLCPCB Part #
C3729046
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 28.5V~31.5V 300mW 300Ω 30V 50nA@21V 80Ω ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS