CMF5569K140CHEK
MFR.Part #
CMF5569K140CHEK
JLCPCB Part #
C1437284
Description
-55℃~+175℃ 500mW 69.14kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS